Akademik Destek Başvurusu

KAİM;modern çağın bilgi kirliliği içerisinde kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalan gençlere yol haritası sunmak ve akademisyenlerle gençler arasında bir köprü oluşturarak, eğitim alanındaki tercihleri ve akademik alandaki gelişimleri konusunda yol gösterici olmak amacıyla Kaim Danışmanlık Birimi’ni oluşturdu.

Kaim vakfı, geniş akademik tecrübesini paylaşım odaklı olarak aşağıdaki alanlarda verecektir.

  • Lisans
  • Yüksek Lisans üniversite ve alan seçimi
  • Yurtdışı eğitimi için üniversite önerileri
  • Uzaktan Eğitim

Nasıl başvurabilirim?
Başvurular aşağıda yer alan online başvuru formunun doldurmasıyla veya telefon yoluyla yapılacaktır. Başvurular vakıf ilgili birim tarafından değerlendirildikten sonra formu dolduran adayların talepleri doğrultusunda Kaim vakfı danışmanları ile uygun bir eşleştirme yapılacak ve taraflarla iletişime geçilecektir. İki tarafla da görüşülerek randevu ayarlanacak ve tarafların vakıf merkezinde görüşmesi ya da e-mail yoluyla irtibat kurması sağlanacaktır.

Kaim vakfı bu hizmeti ile yalnızca ‘tarafları bir araya getirme; eşleştirme hizmetini vermiş olup iki tarafın da birbirleri ile paylaştığı hiç bir tavsiye, içerik, yönlendirme, karar verme vb. tutum ve davranışlarından sorumlu değildir. Taraflar Kaim vakfının hiç bir şekilde hiç bir sorumluluğunun olmadığını bildiklerini ve bu şartla Kaim vakfına başvuruda bulunduklarını şimdiden kabul ederler.