KAİM VAKFI BURS BAŞVURU SONUÇLARINI AÇIKLADI

KAİM VAKFI BURS MÜLAKATLARINI TAMAMLAYARAK SONUÇLARI AÇIKLADI.

Kadıköy İmam Hatipliler Vakfı 2020 - 2021 eğitim- öğretim yılı burs mülakatlarını tamamladı. Toplam müracaat sayısı 500’ ü aştı. Mülakata katılan öğrenciler ile online- görüntülü görüşmeler yapıldı.

Vakfımızın değerli mütevellileri ve yönetim kurulu üyeleri ile oluşturulan komisyonlarda, Kadıköy İmam Hatip camiasına gönül vermiş akademisyenler, eğitimciler, iş insanları, kamu ve özel kurumlarda bulunan yöneticiler görev aldı.

Bursiyer adayları; üniversite, bölüm, başarı, kendini ifade etme, hitabet, hedefler, aile durumu, vb. birçok kriterler açısından değerlendirmelere tabi tutuldu.Bu değerlendirmeler sonucunda komisyonumuz mülakatları nihayete erdirmiş oldu.

Kadıköy (Erkek) Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen mülakatlarda, mülakat komisyonu sınıflarda iken bursiyer adaylarıyla canlı bağlantı yapılıp, cep telefonu üzerinden iletişim kuruldu.

Mülakat sırasında misafirperver değerli okul müdürü Sayın Burhan Öztürk hocamıza ve müdür yardımcıları Fatih Solak, Mutlu Binici,Halit Akıllı hocamıza ve okul çalışanlarına teşekkür ederiz.

İşin zor ve meşakkatli kısmını üstlenen ve sabahtan günün geç saatlerine kadar büyük bir özveriyle mülakat yapan mülakat komisyonu üyeleri Saniye Çoban, Mehmet Şimşek, Ayşe Kucur, Melike Koç, Cemal Gökbulut, Hasan Mumcu, Kübra Filikci Gül, Saliha Uysal, Mustafa Naim Yağcı, Murat Hendem, Emine Ramazanoğlu, Hüseyin İşler, Recep Güleç, Adem Akdemir, Fatma Şengül, Faruk Algın’a yönetim kurulu başkanımız sayın Hasan Ekmen ayrı ayrı teşekkür etti.

2020-2021 Kaim Vakfı bursiyerlerimize ve tüm öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca başarılar diliyor; devlete, millete, ümmete ve insanlığa gelecekte hayırlı hizmetler vermelerini ümit ederken; iyi bir birey, idealist bir fert ve güzel ahlaklı, salih insanlar olmaları için dua ediyoruz.

BAŞVURU SONUCU İÇİNTIKLAYINIZ