KAİM VAKFI BURSLARI AÇIKLANDI

KAİM VAKFI BURSLARI AÇIKLANDI.

Kadıköy İmam Hatipliler Vakfı 2022 - 2023 eğitim- öğretim yılı burs mülakatlarını tamamladı. Burs başvurusu yapan Y.LİSANS,LİSANS ve LİSE öğrencilerimiz ile yüzyüze ve online - görüntülü mülakatlar yapıldı.

Vakfımızın değerli mütevellileri ve yönetim kurulu üyeleri ile genç kaim' den oluşturulan komisyonlarda, Kadıköy İmam Hatip camiasına gönül vermiş akademisyenler, eğitimciler, iş insanları, kamu ve özel kurumlarda çalışan yöneticiler görev aldı.

Bursiyer adayları;üniversite,bölüm,başarı,kendini ifade etme,hitabet,hedefler,aile durumu,vb birçok kriterlere göre değerlendirmelere tabi tutuldu.

Mülakat ve burs komisyonu yoğun ve titiz çalışmaları sonucunda 315 lisans, 100 lise öğrencisi ,ayrıca her iki okulumuzun 1., 2., 3. lerine burs verilmesine karar verdi.

Kadıköy (Erkek) Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen organizasyonda misafirperver değerli okul müdürü Sayın Nazmi Yıldırım’a ve müdür yardımcıları Fatih Solak, Mutlu Binici, Halit Akıllı,Mücahit Çevik, İbrahim Kocaışık hocalarımıza ve okul çalışanlarına teşekkür ederiz.

Bizleri yalnız bırakmayan mülakat komisyon üyeleri Saniye Çoban, Mehmet Şimşek, Ayşe Kucur, Melike Koç, Ömer Akbaş,Fatih Binici,Kazım Aşıkcı,Hayati Kayabaşı,Ahmet Binici,Bünyamin Çalışır,Beyzanur Karakaş,, Emine Ramazanoğlu, Hüseyin İşler,Recep Güleç,Yeşim Atalay,Zakir Şahin,Rıfat Günalan,Faruk Algın, Büşra Nur Sağıroğlu,Gülsüm Karslı,Nida Köse,Hasan Mumcu,Murat Ceylan,Ahmet Hakan Kozan,Nurdan Kütük,Hamit Kütük,Aylin Eraslan,Saime Zeynep Aydın,Ahmet Muhammet Tuğlu,Mehmet Çıtır,Ahmet Bera Katırcı,Abdullah Talha Uçan,Ünal Emre Tokul,Yavuz Bayrak,İbrahim Perçin,Hüsameddin Altair,Ahmet Emin Bilgin,Havva Nur Barbaros,Beyza Barutçu,Yahya Bayındır yardımları, fedakarlıkları ve uzun süren emekleri için şükranlarımızı sunuyoruz.

Vakfımız bir kez daha öğrencilerimizle kaynaşmanın mutluluğunu yaşarken, gelecek seneye bursiyer sayısını artırmayı planlamakta; ülkemize hizmet etmek gayesiyle genç dimağlara kol kanat gerecek bir yuva olmayı daima hedeflemektedir.

BAŞVURUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN...TIKLAYINIZ