KAİM VAKFI ‘’BURS YEMEĞİ ‘’DÜZENLENDİ.

Kadıköy İmam Hatipliler Vakfı, lise, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs vermek amacıyla,17 Ekim 2023 Salı akşamı, geleneksel hale gelen BURS ORGANİZASYONUNU gerçekleştirdi.

İş insanları, sanayiciler, akademisyenler, okul idarecileri, hocalarımız, mezunlarımız, mensuplarımız, bursiyer öğrencilerimiz ve hayırsever bağışçılarımız geceye iştirak ettiler.

2018 Mezunu Beyzanur Karakaş’ın sunuculuğunu yaptığı geceye, mezunlarımızdan Nimet Arpacı Camii İmam Hatibi Mustafa Aksoy’un Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlandı. Ardından Kaim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kübra Filikci hanımefendi söz aldı ve davetlilere vakfımızca yapılan / yapılacak olan projeler hakkında bilgiler verdi ve yeni yönetimde görev alan genel sekreter ve başkan yardımcılarını tanıttı.

Kaim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in protokol konuşmalarını müteakiben Kadıköy ASGAİHL okul müdiremiz Sayın Şeyma Şahin kürsüyü teşrif ettiler. Okul müdiremizin konuşmaları sonrasında, organizasyonumuzun vazgeçilmezlerinde kıymetli mezunumuz Dr. Esra Albayrak hitaplarını yapmak üzere kürsüye davet edildi. Geceye damga vuran hatırı sayılır burs sözü tüm konuklar tarafından alkışlandı.

Ardından KİHL müdürü sayın Nazmi Yıldırım’ın ve sonrasında TUSAŞ-TEİ Genel Müdürü Sayın Prof.Dr. Mahmut Faruk Akşit hocamızın konuşmaları gerçekleşti.

Programın ikinci bölümünde mikrofonu vakfımızın genel sekreteri Erdinç Asilkan alarak hayır yarışını başlatmış oldu.

Son olarak önceki dönem başkanımız sayın Hasan Ekmen’in davetlilere hitabıyla etkinliğimiz nihayete erdi.

Kaim Vakfı olarak,2023-2024 eğitim ve öğretim döneminde vermeyi planladığımız burslar için kaynak oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz bu özel geceye katılan ve destek veren tüm mezun ve mensuplarımıza teşekkür eder, geleceğin teminatı gençlerimizin elinden tutmak ve onlara rehber olmak amacıyla yürüdüğümüz bu yolda yalnız olmadığımızı görmek bizleri daha da cesaretlendirmiştir.

Tüm hayırsever ve destekçilerimize teşekkür ederiz.

Bereketli, bol kazançlı güzel günler dileklerimizle…