KAİM VAKFI BURSLARI AÇIKLANDI

KAİM BURSLARI AÇIKLANDI

Kadıköy İmam Hatipliler Vakfı 2021 - 2022 eğitim- öğretim yılı burs mülakatlarını tamamladı. Burs başvurusu yapan öğrencilerimiz ile online - görüntülü mülakatlar yapıldı.

Vakfımızın değerli mütevellileri ve yönetim kurulu üyeleri ile oluşturulan komisyonlarda, Kadıköy İmam Hatip camiasına gönül vermiş akademisyenler, eğitimciler, iş insanları, kamu ve özel kurumlarda çalışan yöneticiler görev aldı.

Bursiyer adayları; üniversite, bölüm, başarı, kendini ifade etme, hitabet, hedefler, aile durumu, vb birçok kriterlere göre değerlendirmelere tabi tutuldu.

Mülakat ve burs komisyonu yoğun ve titiz çalışmaları sonucunda 263 lisans, 60 lise öğrencisine burs verilmesine karar verdi.

Kadıköy (Erkek) Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen organizasyonda misafirperver değerli okul müdürü Sayın Burhan Öztürk’e ve müdür yardımcıları Fatih Solak, Mutlu Binici, Halit Akıllı,Mücahit Çevik hocalarımıza ve okul çalışanlarına teşekkür ederiz.

Bizleri yalnız bırakmayın mülakat komisyon üyeleri Saniye Çoban, Mehmet Şimşek, Ayşe Kucur, Melike Koç, Ömer Akbaş, Veysel Ekmen, Kübra Filikci,Saliha Uysal, Mehmet Altunkılıç, Murat Hendem, Emine Ramazanoğlu, Hüseyin İşler,Adem Akdemir, Recep Güleç, Fatma Şengül, Faruk Algın, Büşra Nur Sağıroğlu, Mehmet Mahir Fersahoğlu, Nida Köse, Sibel Büyük, Nazlı Selcen Can’a yardımları, fedakarlıkları ve uzun süren emekleri için şükranlarımızı sunuyoruz.

Vakfımız bir kez daha öğrencilerimizle kaynaşmanın mutluluğunu yaşarken, gelecek seneye bursiyer sayısını artırmayı planlamakta; ülkemize hizmet etmek gayesiyle genç dimağlara kol kanat gerecek bir yuva olmayı daima hedeflemektedir.

BAŞVURUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN...TIKLAYINIZ