2.OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI

Kaim Vakfı 2. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Kaim Vakfı 2. Olağan Genel Kurulu Mütevelli Heyet toplantısı geçtiğimiz hafta perşembe günü ( 29 Temmuz 2021 ) Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirildi ve bir dönem daha yönetim kurulu başkanlığına Hasan Ekmen seçildi.

İlk olarak Prof. Dr İhsan Karaman’ın başkanlığında, Tuğba Işık Ercan ve Hasan Mumcu ile beraber divan heyeti oluşturuldu.

Faruk Algın’ın Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Kaim Vakfı yönetim kurulu başkanı Hasan Ekmen, geçtiğimiz dönem yapılan faaliyetlerin slayt eşliğinde sunumunu yaptı.

Konuşmasında 500’ü aşkın öğrenciye verilen burs organizasyonunda büyük emekleri olan Erdinç Asilkan Bey’e tekrar teşekkür etti.

Mali tablolar ve bursiyerlerimiz ile ilgili grafikler ekranlara getirildi.

Yeni dönem için pandemi sebebiyle yapılması planlanan fakat ülkemizin ve dünyanın muzdarip olduğu salgın hastalık mücadelesinden dolayı yapılamayan hedefleri sıraladı.

Yeni dönem hedefleri :

- VAKFI KURUMSAL KİMLİĞE ULAŞTIRMAK

- VAKIF BİNASINI YENİDEN İNŞA ETMEK

- SOSYAL PROGRAMLAR YAPMAK

- SOSYAL MEDYAYI AKTİF KULLANMAK

- BURSİYERLERİMİZE EĞİTİM VE SEMİNERLER VERMEK

- KAİM AKADEMİYİ FAALİYETE GEÇİRMEK

- KAİM SANATI FAALİYETE GEÇİRMEK

- MEZUN İŞ İNSANLARI ARASINDA SİNERJİ OLUŞTURMAK

Boğazın eşsiz manzarası altında, uzun zamandır görüşemeyen üyelerin birbiriyle sıcacık kaynaşması şahitliğinde, emekleri geçenlere teşekkür edilerek, güzel dilek ve temenniler ile toplantı sona erdi.

Yeniden seçilen yönetim kurulu başkanı Hasan Ekmen ve yönetim kuruluna başarılar diliyoruz.